Być Kobietą.

Przedsiębiorczą.

Pierwsze spotkanie networkingowe kobiet w baninie.

Nawiąż nowe kontakty i poznaj historię innych kobiet

Masz Dar i Pasję

Masz dar i pasję, by kreować swoją przyszłość. Jesteś głodna zmian, które sprawią, że osiągniesz swój cel. Próbujesz, bo jesteś oddana swoim marzeniom. Pracujesz, ale masz wrażenie, że stoisz w miejscu. Masz marzenia, które nie wiesz jak osiągnąć.

Pojawiają się lęki. Myśli, które cię wstrzymują i nie pozwalają rozwinąć skrzydeł.

 

NIE JESTEŚ SAMA!

 

Niezależnie od Twojej sytuacji, wieku, płci, wyznania, bez względu jak długo (lub całkiem krótko) pracujesz nad spełnieniem swoich marzeń, aby stać się Twórczynią Zmian, obsługującą klientów polskich i zagranicznych, musisz to usłyszeć:

 

JESTEŚ MARKĄ. A SILNA MARKA PORADZI SOBIE Z KAŻDYM WYZWANIEM I PRZESZKODĄ.

 

Tą drogą kroczyło przed Tobą wiele kobiet. Poznaj ich historie, wymień się doświadczeniami i poczuj siłę NETWORKINGU.

To jest Twój czas, aby wkroczyć w przestrzeń, w której poczujesz wsparcie jak nigdy dotąd i sprawić, że niemożliwe stanie się możliwym.

Być Kobietą.
Przedsiębiorczą.

rezerwując swoje miejsce na spotkaniu:

Uzyskasz dostęp do kobiet, które przeszły Twoją ścieżkę przed Tobą.

Dowiesz się jak pokonać impostoryzm i realizować założone cele biznesowe

Powiemy Ci jak zbudować silną markę i dobrze prosperującą firmę, która nieustannie Cię karmi, Twoją rodzinę i Twoje wspaniałe serce.

Uwolnisz wszelkie wątpliwości dotyczące swojego talentu lub swojej wartości, sprawiając, że będziesz budować zaufanie, które jest jednym z głównych powodów, dla których ludzie będą od Ciebie kupować.

Ulepszysz swoją świadomość kobiety przedsiębiorczej.

Pokażemy jak możesz zwiększyć swoje zyski, aby umożliwiły Ci stworzenie życia, którego pragniesz.

kogo będziesz miała okazję poznać i wysłuchać:

IMG_E6062

Marta Kuczkowska

jest kobietą taką jak Ty. Kobietą z dużymi marzeniami. Kobietą z pragnieniem zmiany świata. Kobietą, która nigdy się nie poddaje.

 

Zbudowała silną markę na rynku brytyjskim, jednak zanim to osiągnęła błądziła, szukając  właściwej drogi.

Przebudowała swoją markę, ale jej droga do zbudowania biznesu (i życia!) nie była prosta. Pracowała KAŻDEGO dnia “aby się udało”. Tak, była cholernie wyczerpana. A jej biznes wciąż się nie rozwijał tak, jak tego chciała.

 

Zaczęła uczęszczać na spotkania networkingowe. Tony spotkań. Poznała osoby na podobnym etapie tworzenia swojego imperium, ale także osoby, które swoją drogę do sukcesu już przeszły.

Miała ich wsparcie i pomoc, dzięki czemu ROSŁA. Jako kobieta i przedsiębiorca.

 

Obecnie pomaga rosnąć innym kobietom. 

 

Na spotkaniu opowie Wam co ją nauczyła i jakie dała jej rady Alice, w której projekty zaangażowani byli m.in: Leonardo DiCaprio, George Clooney, Książę Harry i Meghan Markle

olga s-56

Olga Synowska – Stanisławska

Z zawodu architekt krajobrazu mieszkająca w okolicach Trójmiasta.  Mama dwójki wspaniałych dzieci. Przez ponad 7 lat mieszkała w Irlandii. Po latach spędzonych na etacie, doszła do wniosku, że taka praca nigdy nie zagwarantuje jej takiego życia o jakim marzy. 

 

Obecnie sama decyduje ile, jak i z kim pracuje, zajmując  się nowoczesnym, międzynarodowym projektem biznesowym, który daje możliwość  uzyskiwania nieograniczonych rezultatów finansowych wraz z elastycznością czasową.

 

Z dużym entuzjazmem i uśmiechem pomaga innym realizować ich marzenia w oparciu o współpracę z firmą szkoleniową Network21 skupiającą  światowych liderów.  Buduje zespoły ambitnych i chcących od życia czegoś więcej liderów, nie tylko na rynku polskim.

 

Kocha książki z zakresu rozwoju osobistego, podróże, poznawanie nowych osób, kuchnie świata i elastyczność jaką daje jej projekt, którym się zajmuje.

 

„Dobre życie to Twoje życie –  jeśli go nie masz to czas go takim uczynić „

ASF_5795c

Agnieszka Baranowska

Jako trener mentalny, pracuje z klientami indywidualnymi i zespołami nad budowaniem pewności siebie, uczy jak przekuć porażkę w sukces i jak potem sobie z tym sukcesem radzić. 

 

Pokazuje jak żyć w równowadze i jak czerpać z życia pełnymi garściami. Pomaga odzyskiwać radość życia. Razem z klientem układa jego świat, krok po kroku, biorąc pod uwagę każdy aspekt: rodzinny, biznesowy, duchowy i emocjonalny, bo tylko balans i równowaga zapewnia szczęście. Dopinguje i motywuje. 

 

Każdy klient jest tym najważniejszym. Jako pedagog i przedsiębiorca z 20 letnim stażem szkoli zespoły w firmach i organizacjach z zakresu: komunikacji i feedbacku, delegowania zadań i podejmowania decyzji, prowadzenia spotkań i zwiększania wydajności pracownika. Pracuję w języku polskim i angielskim.

swoją historię opowie nam:

Dorota Pawlus

Dorota Pawlus

prywatnie żona i mama 2,5 letniej Juki, z wykształcenia muzyk orkiestrowy I flet Polskiej filharmonii Bałtyckiej, koncertuje kameralnie i solowo, prawykonuje koncerty fletowe pisane dla niej,  były nauczyciel akademicki, własny biznes prowadzi piąty rok.

Stawia na wartościowe zajęcia dla dzieci i szeroko pojęty prawdziwy rozwój dziecka. Założyła i prowadzi Centrum Edukacyjno Artystyczne i Szkołę Muzyczną.

o fotorelację zadba:

makuczkowska-1

Marta Kuczkowska

Fotografka, robi zdjęcia prawdziwe i naturalne. Rzuciła pracę na etacie, aby żyć wolniej i pełniej. Specjalizuje się w ślubach i fotografii lifestylowej, fotografuje ludzi, bo lubi autentyczne emocje. Wierzy, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu i każde spotkanie, traktuje jak inspirację. Jej dzieło to Fotografia Prawdziwa.  

liczba miejsc ograniczona, więc nie czekaj i rezerwuj swoje miejsce.

Szukasz inspiracji?

Ty i Twój biznes stoicie w miejscu?

Przestałaś wierzyć, że się uda ?

Chcesz zacząć swój biznes, ale nie wiesz od czego zacząć?

Poznaj inne kobiety i ich historię

Poczuj siłę NETWORKINGU!

Być Kobietą.
Przedsiębiorczą.

Dołącz do Grupy wspaniałych Kobiet.